Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Akinek esetleg van tapasztalat...

Akinek esetleg van tapasztalata Norvég, Dán egyetemekről, kint élésről, lehetőségekről igazabol minden érdeklne az megtenne, hogy leírja nekem?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én beszéltem egy magyar, "Tanulj díjmentesen külföldön" programban résztvett lánnyal, nem tudom te arra gondolsz-e. Dániában van, azt mondta igazából nem sokat tanulnak, van egy csomó olyan osztálytársa aki az angolt sem beszéli, így elég nehéz lenne haladni. Minden nap feladnak egy oldal anyagot, otthon elolvasgatja, és annyi. Munkalehetőség nem sok van, újságokat hord, de elég rossz az időjárás, így nem egy leányálom munka. Szórakozási lehetőség szintén nem sok, de ettől függetlenül azt láttam rajta, nem bánta meg, hogy kiment tanulni.
2017. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én már voltam kint de nem tanulni. Egyik ismerősöm tanul kint és igazából meg van elégedve Dániával. Teljesen más kultúra, felfogás, nincs az a rohanás, mint itthon nagyobb a nyugalom. Jobb megélhetőség és többekközt ezért mennek ki rengetegen Dániába. Imádom az országot és én is tervezgetem a külföldi tanulást, merthát a magyar oktatás plussz ami itt megy borzalmas és szánalmas... Ennyi így összefoglalva
2017. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!