Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Wirtschaftsuniversität Wien-ko...

Wirtschaftsuniversität Wien-kollégiumról vélemény?

Figyelt kérdés

Letudnátok írni, hogy egyáltalán milyen?ára?

a válaszokat előre is köszönöm



2017. aug. 5. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Remélem segít.

2017. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Mégis miben segítene ez a méretes arcú fiatalember?
2017. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de semmi köze a koleszhoz...
2017. aug. 7. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ausztriában nincs az egyetemeknek koleszuk, ez alól egy kivételt tudok. Cégek működtetnek kollégiumokat piaci alapon, ahol vegyesen laknak a diákok, mindenféle egyetemről. Ha ennek az egyetemnek van, akkor bocs, de én nem találtam. Csak ezt: [link]
2017. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor biztos nincsen...nem tudtam. csak ezek a lakások meg egy vagyonba kerülnek

köszi

2017. aug. 14. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: sajnos a bécsi albérlet nagyon drága. A fb-on van a bécsi magyar diákoknak egy oldala, vedd fel velük a kapcsolatot. MDE-VUS néven. Vagy keresd meg a honlapjukat, talán mde.hu. Szokott lenni információs napjuk is. A fiam jövőre megy, már most ősszel kezdünk keresgélni. sok sikert!
2017. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Egész nagy eséllyel lenne lehetőségem ismerősnél lakni, csak B variációt kerestem, ha majd ki szeretnék menni...

Nekem még van 2 évem, akkor te jobban benne vagy. A felvételi-eljárás/beiratkozás bonyolult?

2017. aug. 14. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, csak most láttam, hogy írtál. Írok Neked privátot, ott talán jobban tudunk beszélni.
2017. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!