Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi ennek a szakmának a magyar...

Mi ennek a szakmának a magyar megfelelője?

Figyelt kérdés

Angliában járok college-ba, viszont elég zavaró amikor magyar ismerősök kérdezik, hogy mit tanulok.

A szak neve: "L3 Diploma in Business IT Yr 2"

Amikor ezt mondom akkor senkisem érti meg...

Ezt hogy mondjam magyarul? Informatikus-ömlesztve biznisszel, vagy mi? :D


(Egyébként informatikát tanulunk, hardware és software egyaránt, emellett database illetve hasznosabb dolgok az ilyen üzleti politikával kapcsolatban stb.)



2017. aug. 8. 16:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem ugrottam át. Nekem az a fura hogy te 3mat csinálták. Biztos hogy l3 volt a subsidiary diploma is? Előtte mit csináltál secondary schoolt vagy ez most neked felnőtt képzés?
2017. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A SUB is level 3 volt.

Igen, ez előtt high school-ban voltam. GCSE-t is megírtam, úgy vettek fel ide 11. osztály után. Nem felnőtt képzésen vagyok, most fogom még csak tölteni a 18-at.

2017. aug. 12. 15:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Értem elég sok különböző képzés van úgy hogy tulajdonképpen lehetséges hogy máshogy csináltuk meg a l3t. Az én ismerőseim közül nem sokan csináltak sub diplomat ezért csodálkoztam :) a legjobb az lenne egyébként hogy ha a tanároddal beszélnél arról hogy mi lenne a legjobb neked, nekem nagyon jò tanácsokat adtak.
2017. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Végül rávett a tanárom ag egyetemre:D Szeptemberben kezdem. Kérdés nélkül felvettek, mert minden tárgyból Distinction-t kaptam.
2018. júl. 13. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!