Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol töltsem a nyári gyakorlatom?

Hol töltsem a nyári gyakorlatom?

Figyelt kérdés
Év végén lesz lehetőségem a nyári gyakorlatom megkezdeni külföldön. Az utazás, és ottlétem ingyenes lesz teljes mértékben, az iskola állja. Két lehetőség van. Vagy Bécsbe, vagy Milánóba megyek 3 hétre. Az lenne a kérdésem, hogy melyik érdemesebb választás? Őszintén engem Milánó jobban vonz, de kíváncsi lennék személyes véleményetekre is. Ugye ez azért jó, mert ezzel a szakmámban szerezhetek gyakorlatot, és sokkal jobb, ha azt tudom mondani, hogy Milánóban/Bécsben (kb) egy hónapig voltam kint, és ott szereztem gyakorlatot. Szerintetek melyiket válasszam inkább?

2017. szept. 4. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de középsulis gyakorlat?
2017. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy milyen gyakorlat?
2017. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó
2017. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Középsulis gyakorlat
2017. szept. 4. 13:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy Milánó :D Bécs itt van a szomszédban, oda bármikor eljuthatsz :)
2017. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olaszo.
2017. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
13:25 Én is így gondolkodtam! :D Anyámmal keveredtem ebbe nagy elmélkedésbe, mert ő úgy gondolja, hogy Bécs azért lenne jobb, mert nagyon sokat keresnek ott az emberek (tehát ezzel gondolom az ország presztízsére utal), és gyönyörű szép hely. De szintén úgy gondolom, hogy Milánó már nem a szomszéd országban van, és az is egy nagy szó. :D Meg kövezzetek meg, de én semmi extrát nem látok Bécsben. Csak gondoltam azért megkérdezek másokat is! :)
2017. szept. 4. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ melyiket beszéled jobban az olaszt vagy a németet.
2017. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Megértem, hogy inkább Milánóba mennél, de én Bécsre szavazok. Milánó egy nagyon durván túlhájpolt város.. Semmi nincs ott, Bécs gyakorlatilag mindenben veri.
2017. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oda menj, ahol többet tanulhatsz a szakmádról. Ehhez tudás kell és szakmai kapcsolatok. Erre van most esélyed, hogy ezt megszerezd. Nálam ez lenne az első szempont. A többivel ne törődj, egyik sincs a világ végén, bármikor elmehetsz.
2017. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!