Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megéri otthagyni az egyetemet...

Megéri otthagyni az egyetemet és külföldi tanulmányokba kezdeni?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok bölcsész szakon, de minden motivációmat elvesztettem és rájöttem, mi kell nekem.

A kérdésem az, volt-e már más hasonló cipőben, ha igen, mik a külföldi (főleg angliai) tanulással a tapasztalataitok?



2018. jan. 10. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha végzős vagy, akkor már igazán kár lenne a finálé előtt bedobni a törölközőt! Ha annyira ki szeretnéd próbálni a külföldi tanulást, akkor passziváltasd magad egy évre, de ott semmiképpen ne hagyd ott!
2018. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így is elég sokat csúsznék és már tényleg semmi motivációm nincs erre a szakra, egyszerűen már fojtogató.
2018. jan. 10. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ez a szak?
2018. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
német
2018. jan. 10. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kedved a némettel foglalkozni, akkor valóban felesleges ezt csinálnod! Sajnálatos, hogy így utolsó évben jöttél erre rá, ettől függetlenül könnyen lehet, hogy megbánod, ha kilépsz! Arra gondolj, hogy több évet csesznél el hirtelen az életedből ha hirtelen abbahagynád (konkrétan visszakerülnél az érettségi utáni állapotba, vagyis feleslegesen töltöttél el az egyetemen X évet)

Persze te tudod, de én ismerek olyat, aki ráfaragott külföldön, utána meg csak lesett

2018. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért faragott rá?
2018. jan. 10. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el tapasztalatból:

Ne hagyd ott. Most húzd ki ezt az évet megszakítás nélkül, mert ha otthagyod már nem fogsz visszamenni. Ezt már fél lábon kibírod.. Higgy nekem mert megjárod nagyon.

Ha eddig eljutsz legyen papír a kezedbe még ha fiatalon nem is érzed fontosnak.

Utána elötted már a világ

2018. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmikeppen ne hagyd ott!!!!! En is megbantam!
2018. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!