Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnék fogtechnikusnak...

Hogyan tudnék fogtechnikusnak tanulni Angliában?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ez nekem magas. Diplomát akarok (BTEC), nem diplomát. Jelentkezni kell a képzésre, de azt írják, hogy ahhoz, hogy bevegyenek, már alapból dolgozni kell egy dental laboratory-ban, vagy keresni kell a lehetőségét. De ezt mégis hogy? Bemegyek egy ilyen helyre, és mondom, hogy helló, szeretném, hogy tréningeljetek majd? :D


Vagy ha nem tudjátok a választ, nem tud valaki egy ilyen angol gyakorikerdesek-hez hasonló oldalt? Tényleg el vagyok veszve már.



#Anglia #fogtechnikus #BTEC #dental technician
2018. jan. 29. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam fent. Tehát diploma-t szeretnék, nem degree-t.
2018. jan. 30. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is jó hogy ha év közben csinálod meg a suliban meg tudnak tanácsot adni hogy hova vennének föl mi kell stb. Érdemes írni collegeoknak akik indítanak ilyen kurzust és tőlük megkérdezni hogy ez hogy működik pontosan.
2018. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A BTEC képzéseknek 3 szintjük van. A level 1 és 2 azok 1-1 évesek, a level 3 az általában 2 éves. Egy level 3 képzésre kikötés, hogy legyen meg a level 2 vagy a szakmában dolgozz.

Egyébként a www.thestudentroom.co.uk az angliában tanuló diákok fóruma. A fenti füleknél kattints az A-levelre és azon belül lesz a BTEC.

2018. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eléggé tudsz angolul ahhoz, hogy megértsd egy ehhez hasonló oldalon a válaszokat, akkor magadtól is megtalálod magát az oldalt is.
2018. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!