Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi egyetemek? Saját...

Külföldi egyetemek? Saját vélemények?

Figyelt kérdés
Eredetileg biomérnöki re szerettem volna menni a BMEén, de szivesebben tanulnék külföldön. Milyen ösztöndíjakkal vagy ingyenesen elvégezhető ilyesmi(biofejlesztés, környezetvédelem) szakok vannak? Milyen ezeknek az egyetemeknek a rendszere? Illetve tényleg olyanok mint a filmekben, vagy csak az amerikai elit egyetemek működnek úgy (pl. Tanterven kívüli elfoglaltságok: varró klub, színjátszó kör, acapella grouppok stb.) ?
2018. márc. 1. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingyenes oktatas kell maradj Europaban. Amerikban nincs ingyenes oktatas.
2018. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom az adott külföldi egyetem honlapján le van írva a képzési program és rendszer?

Mit gondoltál, majd mi kitaláljuk, hogy melyiket nézted ki magadnak?!

Ingyenes meg nincs, szóval alaposan a bukszádba kell nyúlnod...

2018. márc. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amcsi egyetemeken ezek a csoportok fizetősek, és nem is olcsók :D Van pár spanom kint (de egyik se tanulással jutott ki; értem ezalatt, hogy a család költözött ki, az egyetemet meg ott kezdték akkor már ők)


Én amúgy Dániában tanulok. Imádom. Nagyon kevés a tanórán ülés, de sok az órán kívüli tanulás. Csoportokba vagyunk osztva (5-6 fős) a képzésen, s minden csoportnak van saját tanulószobája. Nincs ZH, csak vizsga, ahol MINDENT használhatsz. Tanárok jó fejek, minden anyagot biztosítanak. Vannak süti laborok, meg egy kocsma is.

2018. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2018. ápr. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!