Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék Németországban...

Szeretnék Németországban továbbtanulni, de mégis hogy valositsam meg?

Figyelt kérdés
Jelenleg Kölntől körübelűl 1 órára Altenkirche közelében lakom egy hotelba ,pár hete itt kaptam munkát . Németország különböző részein dolgoztam már különféle keresztény szervezeteknél , éttermekben de mégis úgy gondolom ez nem mehet igy tovább ,az álmaimnak szeretnék élni amit a turizmusban találtam meg . Tavaly megprobálkoztam egy iskolával Thüringiában ,de nem kaptam Bafögöt támogatást,elméletileg járt volna de mégse kaptam semmit se . Utánanéztem és nagyon sok kategoria van a turizmuson belül különféle Ausbildungok aminek a kitétele hogy jol beszéljek angolul,ami valjuk be nem megy úgy mint a német . Tavalyhoz képest most egyáltalán nincs segitségem,hiszen ezen a részen gyakorlatilag ismerek 2 3 embert .A biztonság kedvéért már leadtam a jelentkezésemet Veszprémbe turizmus szakra,de nem akarom feladni e tervemet ,egyszer már meghátráltam értitek ,mai napig fáj ez nekem. Mindennek van hátránya és előnye ,veszprémbe nincsen semmiféle nyelvoktatás ami a turizmushoz szervesen hozzátartozna ,itt viszont ha kedvem van japán tanulni akor keresek valakit. Egyszerűen teljesen összevagyok zavarodva hogyan is csináljam ezt az egészet, ezért kérek tőletek tanácsokat, minden nap ez jár a fejemben. Persze iskola mellett dolgoznék néha néha ,de ez a támogatás része necces mi van akkor ha megint eljátszák velem a dolgokat, hitegetnek biztosan megkapod a pénzt a tanulmányaidra. Köszönöm előre is a válaszokat

2018. márc. 29. 23:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!