Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Olaszországban vagy itthon...

Olaszországban vagy itthon jobb az orvosi képzés?

Figyelt kérdés
Az olasz egyetemeken jobb az általános orvosi, mint itthon? Ha igen, melyiken? És van angol képzés is, vagy csak olaszul lehet továbbtanulni?

2018. márc. 31. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy bárki végigcsinálta mindkét helyen, de a magyar orvosképzés jó és nem nehéz állami támogatott helyet szerezni.
2018. márc. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem rossz a magyar orvosi képzés, viszont szeretném kipróbálni Olaszországban is magam, ha nem az egyetemen,akkor utána.
2018. márc. 31. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Magyarországon az orvosi képzés a SOTE-n kiemelkedően jó. Onnan senkinek nem szokott gondja lenni a külföldön való elhelyezkedéssel. (már azokra gondolok, akikben meg van az elhivatottság) Annyi, hogy kell legyen szakmai nyelvtudásod. De szerintem mindenképpen megéri itthon elvégezni és utána külföldön elhelyezkedni.
2018. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Az előző helyesen: Magyarországon az orvosi képzés MIND A 4 ORVOSIN kiemelkedően jó. Onnan senkinek nem szokott gondja lenni a külföldön való elhelyezkedéssel. (már azokra gondolok, akikben meg van az elhivatottság) Annyi, hogy kell legyen szakmai nyelvtudásod. De szerintem mindenképpen megéri itthon elvégezni és utána külföldön elhelyezkedni.
2018. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!