Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha itthon már jártam egy évet...

Ha itthon már jártam egy évet államilag támogatott egyetemi képzésre, akkor még kaphatok tandíj támogatást az egész képzésre Skóciában?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy csak az első diploma megszerzésénél van ilyen lehetőség, ugyanakkor azt már nem, hogy akkor mi van, ha már elkezdtem itthon egy egyetemet...Ezt az egy évet levonják belőle? Vagy létezik valamilyen limit? Bocs, ha hülyeséget írok, csak ezt nem tudom, hogy hogyan működik.
2018. ápr. 8. 01:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez így, ebben a formában nem egészen igaz. De már megtaláltam a választ a kérdésemre.
2018. ápr. 8. 13:26
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnöm kint tanul, szerintem igaz:D
2018. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy a skót oktatás nem alapból, mindenki számára ingyenes, hanem bizonyos feltételek mellett jogosult vagy tandíj támogatásra, amit igényelni kell. Pl., ha lenne már egy diplomám, akkor kellene tandíjat fizetnem és sok helyről hallottam, hogy az itthon államin töltött évek is beleszámítanak és úgy már nem tud az ember “ingyen” tanulni, hanem ki kell fizetnie a képzés egy részét. Erre vonatkozott a kérdésem.
2018. ápr. 10. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!