Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan hosszabb idejű...

Van olyan hosszabb idejű cserediák program, ami az átlagember számára is elérhető?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten ilyeneket, de konkrétan mindenhol milliós tételekről van szó... Nincs valami megoldás azoknak, akik nem Richie Rich-nek születtek? Legalább csak fél évre, vagy pár hónapra tök jó lenne kimenni...

2018. ápr. 8. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Egyetem van erasmus, 3-12 hónapra szól (attól függ mit pályázol meg). Az utazást és a lakhatást magadnak kell állni, de nem kell tandíjat fizetned és adnak havonta ösztöndíjat ami fedezi a kolit meg az étkezés nagy részét.
2018. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Középiskolában sajnos erre nincs lehetőség. Egyébként én úgy mentem külföldre, hogy egyetlen ügynökség segítségét nem kértem, de kiszámoltam az 1 éves tartózkodás után, és kb 300-400 ezer forintot tudsz megspórolni vele.


Előttem szóló jól mondja az Erasmust. Azzal elég sok segítséget kapsz és mehetsz sokfele.

2018. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!