Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Pszichológia BA után Msc...

Pszichológia BA után Msc Angliaban lehetséges?

Figyelt kérdés

Ugye itthon a pszichológia BA fokozatot ad. Mindenképp Angliaban szeretném megcsinálni a mesterképzést, ugye ott csak egy év (tudom magas a tandíj stb de megéri mert a családom fele kint lakik)

MA képzés nagyon kevés van kint, és azok sem olyan szakirányban amit én szeretnék. Ami nekem megfelelő az az Msc képzés lenne, csak nem tudom hogy lehetséges e BA után Mscre menni. Volt valaki hasonló helyzetben?


2018. ápr. 12. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy A vagy Sc.
2018. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem voltam, én most csak az alapszakokat néztem át, de a mester szakoknál feltüntetik, hogy milyen diplomákat fogadnak el a felvételihez. (UK mester szakokról beszélek)
2018. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2022. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!