Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha ezelött fél évvel csak...

Ha ezelött fél évvel csak felírtam a nevemet egy külföldi gyakorlati lehetőségre akkor kötelezhetnek rá h elvállaljam?

Figyelt kérdés
Akkor nem mondtak semmi csak h pályázat alapján mehetünk 6 hétre Görögországba dolgozni. Nos akkor jónak tünt de később vissza hallottam h csak lehúzás, a turisztikai munka helyett mosogatónak beraknak és szabadnapot se adnak. Megijedtem mikor az osztályfőnők azt mondta el kell vállalnia aki jelentlezett rá mert semmilyen szerződést nem írtam alá és már nem szándékozok menni. Most mit tegyek?

2018. máj. 12. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező, valószínűleg kap egy kis zsebpénzt a közvetítésért. Még a Balcsi partra is lasszóval vadásszák az embereket.
2018. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem kötelező
2018. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!