Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen az első nap külföldi...

Milyen az első nap külföldi iskolában?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban, főleg Angliában. És úgy, hogy nem beszélem jól a nyelvet. 15/L
2010. jún. 15. 09:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%
röviden és tömören: szar
2010. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bővebben? :D
2010. jún. 15. 23:08
 3/11 anonim válasza:
72%
en egy eve jarok nemetorszagban suliba . meg minidg nagyon pocsek itt. a nyelvet nem beszelem jol.sajna meg minidg nem tudtam megszokni. nem tudom te nalad ez hogy lesz. remelem azert te jobban jarsz. az angliai sulikkal nem vagyok tisztaba csak a nemettel közoktatassal. de az elejen szar lesz arra keszülj fel! meg persze attol függ ki hogy eli meg.meg hogy hogy all hozza. bar nekem pocsek meg mindig. nem tudom: mennyi időre messz? ott is erettsegizel? mert en igen :S na sz.
2010. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen . Ott érettségizem. Teljesen pozitív a hozzáállásom mivel az itteni iskolámnál rosszabb már nem lehet. GYŰLÖLÖM az iskolám. Bár holnap ballagok (Y).
2010. jún. 17. 21:33
 5/11 anonim válasza:
90%
AZ USA-BA MENJ
2010. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne !!! :D Majd talán egyszer el jutok oda is! De előbb csak el innét!!!:D
2010. jún. 18. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom, de hozzánk jött hatodikban egy néger csaj, és a fél osztály körülállta. Mondjuk az angolok már megszokták a külföldieket
2010. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nyelv a legfontosabb. Ha az jól menne, akkor egyszerűbb lenne. De szerintem még így is lehetséges gyorsan beilleszkedni.
2010. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, en meg emlekszem az elso napomra :D Egyebkent Angliaba tanulok... >< Szoval apa (XD) elkisert a buszpalyaudvarra, felultem a buszra, es elindultam a suliba. Ugye nem tudtam semmit, mennyi ido alatt er oda a busz stb, aztan rajottem, hogy kb 2 oram van az evnyitoig...1x voltam abban a varosban azelott, mi a szomszedosban lakunk. Csak osszevissza mentem, aztan beultem az evnyitora, semmi kulonos nem volt, hozzacsapodtam az osztalyomhoz, beultunk a terembe, aztan mentunk korbenezni a suliban...Aztan kaja szunet :S Volt vagy masfel ora ez is...Megint nem tudtam magammal mit kezdeni...Aztan megint vissza, es kb ez volt az egesz elso heten. Probalkoztam beszelni par normalisnak tuno osztalytarssal, de nem sok sikerem volt (pedig eleg jol tudtam akkor is angolul)...Igy volt ez egesz egveb, jol megszenvedtem :S Aztan masodik evben szakot valtottam, es ott mar baratokra talaltam, a varost is kiismertem :) Es most fogok egyetemre menni ha minden jol megy :) De no para, lehet Te pont jo emberkeket fogsz ki :) Sok sikert!! :)
2010. jún. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

utolso vok:

ja es azt kihagytam h azt se tudtam hol van az a buszmegallo ahonnan haza kell menni XD Merthogy oda-vissza 2 kulon helyrol indul a busz XD

2010. jún. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!