Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön tanuló egyetemisták!...

Külföldön tanuló egyetemisták! Megosztanátok velem a tapasztalaitokat a külföldi egyetemekről?

Figyelt kérdés
Milyen nyelvtudással kezdtétek külföldön az egyetemet? Milyen esélyek vannak a bekerülésre? Angliában ez teljesen megszűnt a Brexit miatt? Mennyire (volt) nehezebb egy idegen nyelven egyetemet végezni?

2018. júl. 10. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
+1 kérdés: Pszichológiát szeretnék tanulni, ez mindenhol lehetséges? (pl Dánia)
2018. júl. 10. 10:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én Angliában tanulok, már itt voltam 5 éve a egyetem előtt és azelőtt is erős angolos voltam úgyhogy a nyelv ment. Az esélyek jobbak mert több egyetem van. Nem étek hogy szerinted mi szűnt meg? Nem nehezebb szerencsém van mert collegeba egyetem előtt hasonló szakot vettem föl mint amit most tanulok egyetemen úgyhogy az alapok megvoltak, sok időm van tanulni mert sok szabadidőm van jó órarend miatt, jól sikerült a 2. Évem is.
2018. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És igen tudtommal mindenhol lehetséges pszichológiát tanulni. Érdemes utána nézni hogy milyen suli vannak ott ahova menni szeretnél, milyen szakok, mi kell stb. A legtöbb egyetemnek már van honlapja
2018. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy évet csináltam Észtországban és ősztől Svédország :)

Angol nyelvtudás alap, a mindennapi ügyeidet (hivatal, bank stb.) is angolul intézed. Nekünk a TOEFL 90+ pont volt az elvárt, én 102-vel jöttem ki és semmi bajom. Észtország annyiból jó, hogy a tanároknak sem anyanyelve az angol, mégiscsak könnyebb érteni.

Bekerülés: nem tudom hogy mennyien jelentkeztek, én most egy 21 fős társaság tagja vagyok :D

2018. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!