Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsi művészeti egyetemen...

Bécsi művészeti egyetemen (die Angewandte) tanuló magyar diákok, bárki más segítsége?

Figyelt kérdés

Szeretném megpróbálni a bécsi művészeti egyetem fotós szakára a felvételit, és a felvételi eljárással és az egyetemmel kapcsolatos bármilyen infóval,tapasztalattal, véleménnyel, stb kapcsolatban érdekelne elsősorban ott tanuló magyarok véleménye(emellett persze minden más segítségért hálás vagyok, az eddig felkeresettek közül nem sokan válaszoltak)

elvégeztem már egy fotográfus OKJ-t Pesten, rajzolni inkább kreatívan mint jól tudok, angolból és németből is van középfokú nyelvvizsgám és érettségim, voltak önálló kisebb kiállításaim és rendszeres felvételiző vagyok a MOMÉn, többször tovább is jutottam, élnek Bécsben ismerősök, rokonok, ha esetleg ez is szempont.

hálásan köszi minden segítséget!(:

21/L



2017. nov. 6. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Engem is erdekelne, ha azota jutottal infohoz, akkor azt orulnek, ha megosztanad velem is :)
2021. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!