Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi a véleményetek a Kenti...

Mi a véleményetek a Kenti Egyetemről? Van itt olyan aki járt oda és tudna valamilyen infóval szolgálni?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem, de mivel sajnos Magyarországon nincs olyan szak amit szeretnék, külföldön keresgéltem, és

egészen pontosan a Kenti Egyetemet néztem ki. A külföldi érdeklődőknek fenntartott oldalukon található telefonszámmal felvettem a kapcsolatot, kicsit informálódtam, de igazság szerint mivel teljesen más az ottani felvételi, még mindig egy csomó kérdésem lenne.

Milyen maga az egyetem? Mennyire erős? Tandíjat nyilván fizetni kell, tudom hogy van erre egy speciális diákhitel, az hogyan működik? Meg úgy egyáltalán megmerjem próbálni? Tudnék dolgozni suli mellett? 18/L


2018. júl. 27. 22:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!