Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha már van lehetőségem cseredi...

Ha már van lehetőségem cserediaknak lenni, akkor 5 vagy 10 hónap a jobb? (Angliába) 16L

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap mindenképpen! Én is annyit voltam, és az 5 hónap azért nem jó, mert mire teljesen beleszoksz, lesznek barátaid stb addigra mehetsz haza.
2018. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg 5 hónap teljesen elég lenne, valamennyire tudnám gyakorolni a nyelvet, de mégsem szakadnék el annyira az itthoniaktól.
2018. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A Tengerész ***** válasza:
100%
Lányom pont ennyi volt amikor kiengedtem az USA-ba. Egy évet volt kint, (tehát 10 hónapot járt gimibe), utána itthon meg tudta csinálni a felsőfokú angol nyelvvizsgát és az egész további életét pozitívan meghatározó volt az élmény. Mondjuk ehhez hozzá tartozik, hogy előtte is határozott céltudatos gyerek volt, egy percig se tartottam tőle, hogy "elhajlik" rossz irányba.
2018. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!