Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggel vagy este jobb a futas...

Reggel vagy este jobb a futas fogyas szempontjabol? 1 honap alatt mennyit lehet fogyni kb? Lehet naponta ketszer futni olyan 20 percet? Esetleg valami etel es egyeb tippek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 08:25
 1/3 anonim válasza:

Eloszor is a futas elvileg este jobb fogyas szempontjabol én ugy tudom,masodszor heti 1-1,5 kg fogyas az ami jo ha nem akarsz visszahizni. Es igen minnél tobbet sportolsz annal jobb . én pl.: a korpaskekszre eskuszom ételekben ,es rengeteg vizet is szoktam inni ez egy picit telit sok gyumi,zoldseg es mielott ennel igyal meg egy pohar vizet és varj ot percet. igy lesz eleg idod eldonteni hogy teyleg ehes e vagy vagy csak a szervezeted trefal meg. amugy a feminan nagyon sok erdekes dolgot talalhatsz.

sok sikert a fogyashoz . remelem segitettem

2014. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
reggel is és este is nagyon jó a futás és ha minden nap 40 percet futsz egyenletes nagyobb tempóban vagy váltva (eleinte normál tempó kb. 2 percig, majd gyors tempó kb. 2 percig ) egy hónap alatt ha minden nap edzel és nem léped túl az 1200 kalória bevitelt akkor tudsz olyan 2 - 4kilót fogyni. javaslom még mellé azt hogy citromos vizet igyál az anyagcsere gyorsíto és itt egy ingyenesen letölthető program amivel számlálhatod a bevitt kalóriát : myfitnespool
2014. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szeppen akik eddig irtatok:)Hallottam ismerosoktol olyat hogy egy honap alatt 8 kg-t fogytak,es a mai napig nem hiztak vissza :)
2014. jún. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!