Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyire gyakori ez angol...

Mennyire gyakori ez angol egyetemeknél beiratkozáskor?

Figyelt kérdés

Felvettek angliában egyetemre, minden jól halad, de egyszerűen még nem kaptam semmi információt/levelet/emailt a beiratkozásról és az első nap dátumairól...

Csak egy levelet kaptam a jelentkezés után pár héttel, hogy felvettek és pontos leírást a szakról.

Mennyire gyakori Angliában, hogy ilyen későn értesítenek az első napról és a további adatokról?


Már bementem az egyetemre is a nyár előtt, azt mondták minden rendben van és majd kapok egy levelet órarendemmel meg további adatokkal.. De azóta semmi. Azóta írtam is nekik vagy 3-szor, csak azt írják hogy nem tudnak pontosat mondani, csak annyit hogy majd kapok egy email-t...

Lehet hogy később kezdődik a tanítás, ezért később is jeleznek? Vagy hogy van ez?

(Épp nyaralok, és pont első napra mennék oda, ezért lenne jó hogy meg tudjam venni a jegyem időben, de nem mondanak semmi pontosat..)

Valaki tud valami hasznos infóval szolgálni?



2018. aug. 27. 11:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Az egyetem weboldalán is csak az van kint a felsőoktatás beiratkozási oldalán, hogy írjon nekünk email-t ha kérdése van ezzel kapcsolatban..

Írtam, de semmi haszna nem volt.

2018. aug. 27. 11:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tudom, hogy Nem szeptember elso heteben kezdodik a tanitas, szoval ne parazz, biztos fognak kuldeni par napon belul leveleket
2018. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott nem októberben kezdődik?


Egyébként --》 TheStudentResource.com

Itt van egy fórum is. Iskolánként/szakonként is van lebontás. Találd meg az egyetemed és szakod és írj ki egy kérdést.

Itt GYIK-en nem valószínű, hogy fogsz ennél többet kapni.

2018. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként eleve olyat nem kérdezhet egy hallgató, hogy mikor kezdődik az oktatás egy külföldi intézményben. Ha már jelentkeztél (és fel is vettek!) akkor elvileg van annyi képességws, hogy fel tudj menni az egyetem honlapjára. Biztos, hogy ki van írva az egész 2018/2019-es academic year összes termje, a szünetekkel együtt.
2018. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Bizonyára neked is van annyi képességed, hogy alaposan elolvasd a kiírásom, és látnád, hogy már rég megnéztem az egyetem honlapját, de nincs kint :/

A beiratkozási dátum fülnél csak egy email-t dobott be hogy infóért lépjünk velük kapcsolatban. Meg is tettem, de sajna csak annyit kaptam, hogy "majd írunk email-t".


Egyébként köszi a választ.

2018. aug. 27. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemrol van szo?
2018. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, melyik egyetem? Hátha több szem többet lát.

#4

2018. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kaptam választ az újonnan írt kérdésemre.

A beiratkozás az szeptember 10-től van, de az első napot hogy mikor kezdődik a szak azt nem tudják...

Pedig engem a beiratkozás annyira nem érint, mert nem új diák vagyok, és online szokott működni nekem a beiratkozás.

De mégis jó lenne tudni, hogy mikorra menjek oda legkésőbb...

2018. aug. 29. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!