Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikában hány éves kortól...

Amerikában hány éves kortól hány éves korig járnak főiskolára?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amerika eléggé nagy. Az Amerikai Egyesült Államokra gondolsz? Amúgy itthon hány éves kortól hány éves korig? Lehet, hogy 18 évesen kezdi de lehet, hogy 28 évesen.
2018. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs felső korlátja a főiskolára való beiratkozásnak.
2018. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztalytarsam fosulin, egy 62 eves bacsika. Kizartnak tartom, hogy Amerikaban nem engedelyeznek neki a felsooktatasi tanulmanyokat, gondolj barmelyik amerikai orszagra is.
2018. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, az amerikai egyesült államokra gondoltam, bocsánat, ezt elfelejtettem megírni. Úgy gondolom, hogy pl egy 19 éves ember a főiskolán első éves, és egy 22 éves pedig végzős?
2018. szept. 18. 19:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy kifejtsem a kérdésem, könyvet írok, és az egyik főszereplő 19 éves, most kezdi a főiskolát, első éves. A másik 22 éves, és végzős. Sajnos nem vagyok ezekkel tisztában, hogy az amerikai egyesült államokban hogy működnek ezek az iskolás dolgok 😓
2018. szept. 18. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A foiskolanak nem evjarat a kriteriuma, hanem a megszerzett erettsegi :)

Teljesen realis fosulin a 19 kezdo es a 22 vegzois. Nyugodtan irhatod :)

2018. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen a válaszokat 😊
2018. szept. 18. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!