Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetemen (külföldön) mesterké...

ToBeOrNotToBe kérdése:

Egyetemen (külföldön) mesterképzésen figyelik az érettségi eredményeket?

Figyelt kérdés
egyetem, külföld, érettségi, mesterképzés, felvételi

2018. okt. 9. 22:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, a kulcsszavakat rossz helyre írtam be
2018. okt. 9. 22:09
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Függ az adott országtól is. Angliában például igen nézik, de csak az Angolt és a Matekot általában. De leginkább a BSc/BA diplomád minősítése érdekli őket jobban.
2018. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hogy mit írt volna az aki lepontozta a 2est,mert helyes infót adott.
2018. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talan azert mert hilyeseg?
2018. nov. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet látogatni bármely angol egyetemnek a követelményeit, nem hülyeséget írtam.

Mivel országot sem pedig szakot és egyetemet nem tudunk, itt egy random top20-as angol egyetem.


Apply, fees és funding alatt látható a követelmény:

-2:1-es BSc/BA diploma, ami 60-69%-os átlagot jelent. (Azonos területről kell legyen a diploma mint az MSc)

-GSCE Angol, ami érettségi féle kint, Grade C

-Vagy IELTS 6.5


És gyakorlatilag ennyi.

2018. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GCSE - elírtam.*
2018. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!