Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » HA az oxfordi egyetem egy...

HA az oxfordi egyetem egy online diploma utáni tanfolyamát el akarom végezni, akkor utána beírhatom a diplomámba, h. Oxfordon is tanultam?

Figyelt kérdés
Van egy diplomám, amihez lehet kiegészítő képzésket tanulni. Nézegettem, hogy van az oxfordi egyetemnek online indított informatikai kurzusa is. Ha erre beiratkozok, meg kifizetem az árát, akkor joggal írhatnám bele az önéletrajzomba, hogy Oxfordon végeztem ezt és ezt a képzést?
2018. okt. 19. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam a kérdés feltevésekor, CV-be akarnám beírni, nem diplomába az Oxfordot :D
2018. okt. 19. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Mostanában a komoly certifikációkat (Udacity, edX Micromasters) a diplomák felé írják a LinkedInen. Szóval igen. Persze.
2018. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvégzed a kurzust és papírt is kapsz róla, akkor az egyéb elvégzett tanfolyamokhoz beírhatod. Azt nem írhatod be, hogy az Oxfordon tanultál, mert nem jártál oda.
2018. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Így külön ne írd bele, hogy “Oxfordon tanultam”, mert egyrészt nem igaz, “oxfordi képesítésem van” már jobb. Másrészt a HR-esek egy nagyzolós p.öcsnek fognak hinni és tovább sem küldenek :D


Egyszerűen a “Tanulmányok”, vagy “Képesítések” fül alatt írd bele, ugyanúgy, ahogy pl azt is, hogy hol végezted az alapdiplomát.

2018. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!