Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetnék parfümőr? Érdemes...

Lehetnék parfümőr? Érdemes lenne külföldön erre szakosodni?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánanézni a parfüm készítéssel kapcsolatos képzéseknek,viszont ahogy láttam Magyarországon sehol nem tanítják egyetemi szinten. Összefutottam Zólyomi Zsolt által tartott tanfolyammal,és más ahhoz hasonló kurzusokkal (azonban kételyeim vannak ezeket illetően,hiszen több helyen is olvastam hogy max 5-18 alkalmas tanfolyamokról van szó,az áruk viszont az óra számhoz képest nem kicsit magas). Ellenben külföldi egyetemeken szak szinten oktatják. Szerintetek érdemes lenne külföldön folytatni,ha itthon erre nincs lehetőség? Akinek van esetleg tapasztalata határon túli egyetemek terén,esetleg megosztaná velem? Bármilyen információ vagy tanács jól jönne. Előre is köszönök minden választ :)

2018. okt. 31. 20:19
 1/1 Coffelia válasza:
100%

Párizs, ISIPCA!

Itt parfümőrré válhatsz, de nagyon kell tudni a kémiát és az angolt!

2018. nov. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!