Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriában milyen rendőri...

Ausztriában milyen rendőri egyetemek vannak?

Figyelt kérdés
egyáltalán van? rendőrnek szeretnék tovább tanulni és mindenképpen fősulin/ egyetemen. NKE-n gondolkodom, mivel Magyarországán ez az egyetlen rendőrképző felsőóktatásban. De arra is gondoltam hogy mivel közel élek a határhoz,Ausztriában is szívesen tanulnék rendőrnek. (angol+német nyelvudás megvan) csak egyszerűen nem találok olyan főiskolát Ausztriában ahol rendörnek képeznének ki. esetleg valaki tud?

#rendőr #egyetem #tanulás #főiskola #felsőoktatás. külföld. ausztria
2018. nov. 27. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudok erdemi valaszt adni, de a legtobb hivatalos szervnel csak allampolgar dolgozhat. Szoval inkabb az nkere probalj bejutni
2018. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Más országban csak akkor lehetsz rendőr, katona, ha állampolgár vagy.
2018. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

[link]

[link]

Mind a 2 oldalon ott van a kikötések között az osztrák állampolgárság :/.

2018. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a váloszkat!
2018. dec. 2. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem vágj bele, ott legalább jobban meg becsülnek, jobb az életszínvonal, jobb fizetés, stb..

Valahogyan csak meg tudnád szerezni az állampolgárságot, csak ne add fel, próbálj ott szerencsét, sok sikert és kitartást :-)

2018. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!