Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hátráltat valamiben a matek...

Hátráltat valamiben a matek felmentés?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami jó matekból, es nem akarunk rizikozni hogy meglenne e a matek érettségi ezért lesz matek felmentésem. Külföldön szeretnék továbbtanùlni es erdekel hogy ez jarhat barmilyen elônytelenséggel/hátráltatással?

Esetleg ha valakinek van tapasztalata szívesen meghallgatom.



2019. jan. 27. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Felmentés matematika alól... Hová jutott a világ?
2019. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Hátráltat igen. Nem minősül teljes értékű érettséginek az érettségid ha nincs ott a matek.


Én anno próbálkoztam a matekfelmentéssel, 10.-ben. Nem jött össze, nem adták meg. Kb mindig 1,75 meg a bukás között álltam, sokszor sírtam a matek miatt. Kegyetlen volt.

Érettségin írásbelin csuklóból megbuktam, de szóbelizhettem, és csináltam 3-ast :)

Szóval én már a részemről leszarom. Elmúlt.


A középiskola előtt nem intézted el a felmentést, akkor később nem adják meg.

2019. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Semmiféle természettudománnyal összefüggő szakú magasabb végzettséget nem szerezhetsz, ide értve a műszaki szakmákat is.

Mit szeretnél külföldön tanulni?

Csak büfészak jöhet számításba, arra pedig a van helyi állampolgik közül is elég jelentkező.

2019. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

sajnos igen hátráltad értelemszerűen

próbálkozz

2019. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!