Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógus szeretnék...

Óvodapedagógus szeretnék lenni. Nem lehetséges?

Figyelt kérdés
Felvi-n írták az alkalmasságit, ami elég alapvető és van egy mondat "Kizáró ok a középiskolai tanulmányok utolsó két évében a testnevelés alóli teljes felmentés." 11.ben fel voltam mentve aszthmára hivatkozva ,nem kaptam semmi jegyet, de most 12.ben nem voltam felmentve, rendesen tesizek. Gyerekkori álmom válna valóra, ha óvónő lehetnék...

2019. jan. 25. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ezek szerint aki fel volt mentve középiskolában, az soha az életben nem lehet óvónő. Ezt nehezen hiszem. Az egyetemnél érdeklődj!
2019. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy ha teszek egy osztályozót a 11.es anyagból tesiből az megoldás lehet? Lehet egyáltalán visszamenőleg ilyet csinálni?
2019. jan. 25. 12:27
 3/9 A kérdező kommentje:
ja és idén egyáltalán nem használtam az aszthma pipámat ( ventolint) sem. testvéreim is azok voltak, ezzel születtünk, ők már rég kinőtték.
2019. jan. 25. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Az egyetemnél érdeklődj!
2019. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És azt hogyan tegyem? :)
2019. jan. 25. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

1. Kérj meg valakit, hogy vigyen el az egyetemhez!

2. A kapu mondd el azt, amit ide leírtál. De ordíts, ahogy csak bírsz, mert különbn nem fogják hallani.

Lehet, hogy nem kapsz rögtön választ, de ne add fel! Ordíts, amíg nem segít valaki!

2019. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bár annyira nem fontos. Hiába engedték meg, hogy megjelölhessem, közbejött ez szóval azt fogják mondani ez egy jel és ne erőltessem. Azt hiszem elfogadom és azt csinálom amit mondanak. Úgyis lekéstem már az osztályozókról és febr.1ig lehet jelentkezni az alkalmasságira
2019. jan. 25. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
2. A kapu előtt...
2019. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazán értelmes válasz volt, nagyon köszönöm
2019. jan. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!