Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy évre Svájcba megyek és...

Egy évre Svájcba megyek és lehetőségem van beiratkozni ott német mint idegennyelv szakra az egyetemre. De csak akkor vesznek fel, ha hallgatói jogviszonyom van egy magyar egyetemmel. Lehet első évben halasztani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 12:53
 1/4 anonim válasza:
Igen, lehet, én is ezt tettem pár éve.
2010. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

engem is érdekelne a svájci felsőoktatás, amit te feltettél kérdésnek. Megkérdezhetem, hogy néhány kérdésemre, ha időd engedi, tudnál-e válaszolni nekem ?

Köszönöm.

2011. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, már fél éve kinn vagyok, de végül nem lettem itt egyetemista. Azért pár dolgot tudok, kérdezz bátran mailben
2011. márc. 24. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Sajna nem tudok neked itt üzenni privátban, mert úgy van beállítva az adatlapodon - ezt az üzit kaptam.


Mi legyen ?

Kérdezzelek itt a fórumon ?

Nekem az is okés.

:)

2011. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!