Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan lehetne átszámítani az...

Hogyan lehetne átszámítani az itthon megszerzett érettségi pontokat egy más rendszeren alapuló Ausztráliai egyetemre?

Figyelt kérdés
Gondolkodom a külföldi továbbtanuláson, de nagyon sok kérdés merül fel bennem ezzel kapcsolatosan, sokra meg is találom a választ, de erről még sehol semmit nem találtam. Esetleg, ha lenne valaki, aki jártas ilyen téren, annak nagyon megköszönném a segítségét!

2019. márc. 3. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

az kell, amit az adott egyetem kér a külföldi diákoktól, saját honlapjukon fent van vagy esetleg ott kell felvenni valakivel a kapcsolatot, aki elmondja neked

nincs erre semmi általános

2019. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2019. márc. 3. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom mondani, amit az első válaszoló is. Nevesebb egyetemeken minden egyes országot felsorolnak a honlapjukon, és mellé az itteni átszámított követelményeket, érettségi jegyeket.

Ha nincs feltüntetve, akkor pedig írni kell nekik egy email-t, nagyon szívesen válaszol minden külföldi egyetem az oda készülő/fontolgató diákok kérdéseire általában.

2019. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2019. márc. 3. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!