Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Elfogadják a magyar közgáz...

Elfogadják a magyar közgáz diplomát Amerikában?

Figyelt kérdés
Elfogadják a magyar közgáz diplomát Amerikában? Most olyanra gondolok hogy a szakot magyarul végzed el. Tudom hogy vannak olyanok amik adnak külföldi diplomát is [pl pécsi közgázon a middlesex diploma v IBS]de engem a MAGYAR diploma érdekelne :]
2010. júl. 5. 13:29
 1/7 czibles ***** válasza:
50%

az összeset nem.

corvinusét talán. melyik egyetemre jársz, hátha tudja valaki.

2010. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amerikában jobban szeretik az ottani fősulikat/egyetemeket, szóval az esélyek nem biztos, hogy azonosak lesznek egy ott diplomázott álláskeresővel.
2010. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Amerikaban fogalmuk sincs rola, mi az a Corvinus, tehat ha vhol elfogadjak a magyar diplomat, akkor azt mindegy, hogy melyik magyar egyetemen szerezted. Egyebkent szerintem, ha eloszor Moon dolgozol diploma megszerzese utan es mar tapasztalattal mesz ki, jo eselyeid lehetnek. Akkor mar nem csak a diplomad nezik, hanem, hogy hol tudtal dolgozni azzal a diplomaval.
2010. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem :]

És ha mondjuk a magyar diploma után amerikában szeretnék továbbtanulni mondjuk MBA-t akkor egy magyar pénzügy&számvitel BA-val felvehetnek oda?

2010. júl. 5. 14:11
 5/7 czibles ***** válasza:
ha nem fogadják el, akkor honosítanod kell és csak utána tudsz vele valamit is kezdeni kint.
2010. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amerikában Bologna rendszer van?
2010. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, külföldön nem ér sokat egy Magyar diploma, még az EU-ba sem, pedig törvény szerint el kéne fogadniuk :( Tapasztalatból mondom.
2010. júl. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!