Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Izguljunk együtt az utolsó...

Izguljunk együtt az utolsó pillanatokban; hova jelentkeztetek, hány pontotok van, szerintetek felvesznek-e?

Figyelt kérdés

Holnap kihirdetik a felsőoktatási felvételi ponthatárokat, én már nagyon izgulok és várom, így kíváncsi vagyok másokra is. Ti hova jelentkeztetek, hány ponttal és szerintetek van remény?


Valamint továbbá nekem igen feltűnő, hogy minden évben az egyik legnépszerűbb szak az orvosi. Miért akar szinte minden 3. ember orvos lenni? Itt is, amikor olvasgatom a kérdéseket szinte csak olyanokat látok, hogy orvosi-orvosi-orvosi.


Én egyébként az SZTE ETSZK-ra jelentkeztem ápolónak. :) Sok sikert mindenkinek!



2019. júl. 23. 18:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
60%
Fú hát ápolóként jó dolgod lesz. Már a sok csaj miatt is megéri oda menned. Ha újra kellene választani vmi ilyesmit választok, nem villamosmérnökit. Itt nincsenek lágyok...
2019. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%

9, 10 jegyezzétek meg, nem BsC, hanem BSc.

Onnan tudjátok megjegyezni, hogy Bachelor of Science, és nem sCience.

2019. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó: tényleg, köszi :D csak valahol láttam ma így leírva, és már fáradt vagyok, szóval valamiért BsC-t írtam :D

#9 vagyok

2019. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
76%
Első helyen ELTE boliógia-fizika (tanár), a többi is tanárképzés, és 486.
2019. júl. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
80%

PTE-ETK orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus BSc. Annyira nem aggódom 😅 418 ponttal szerintem bőven bent vagyok. (tavaly 284 volt a ponthatár)

Egyébként tőlünk is sokan jelentkeztek orvosira. (4-en) Ami azért nem meglepő révén, hogy eleve természettudományi osztály voltunk.

Mindenkinek kitartást és sok sikert! 😊

2019. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%
A boliógia egy új szak, direkt a kedvemért indul :D
2019. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%
Kre japanisztika 431 pont :)
2019. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
32%
Ezt nem törlitek? "Ismerkedés" alibivel???
2019. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Igazából én is lány vagyok, így nem igazán hat meg, hogy sok másik lány lesz a szakomon, ha felvesznek. Továbbra is sok sikert mindenkinek, már nem kell sokat várni😍


Utolsó btw. miért lenne ismerkedés?😂

2019. júl. 24. 08:25
 20/35 anonim ***** válasza:
66%
Nemrég feltettem én is egy kérdést, hogy ki jelentkezik XY szakra, ma jön az üzenet, hogy törölték a kérdésem, mert ismerkedem. Az ész megáll.
2019. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!