Miert jelol valaki elso helyre onkoltseges szakot?

Figyelt kérdés
Ennyire fizetni szeretne?

2019. júl. 24. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, nincs már államilag támogatott féléve...
2019. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

- nincs több féléve

- biztosan nincs meg a pontja az államira


tényleg nem egyértelmű?

2019. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy államira biztos nem lesz elég pontja, de mindenképpen azt a szakot szeretné.
2019. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Vagy egyből külföldre menne, és úgyis vissza kellene fizetnie.
2019. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Van elég pénze rá és nem akar tartozni az államnak. Nem kell utólag visszafizetnie, ha abbahagyja, nincs rajta nyomás. Megmaradnak az állami félévei. Külföld lehetőségét nem zárja ki, vagy gyereket szeretne munka előtt.

Van olyan, amikor úgy jön ki, hogy önköltségesen magasabb a végső ponthatár, mint államin.

2019. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, én első-két helyen önköltségest jelöltem meg, mivel tudom, hogy államira nagyon nincsenek meg a pontjaim. Illetve egyetem után rögtön jönnék ki külföldre :)
2019. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ennyire fizetni szeretnénk:) Nem kell ehhez annyira eszesnek lenni, hogy átgondold miért.


-Az én esetemben az államin 450 körül volt a ponthatár, az önköltségesen 284. Kis különbség, nem? És még sokan vannak így, hidd el.

- Plusz ha esetleg abbahagynám, nincs rajtam a teher, hogy vissza kell fizetni.

-Olyanok is vannak, akiknek már nincs több támogatott félévük.


Vagy szerinted csak olyan opció létezik, hogy nem tudjuk már hova tenni a pénzünket?

2019. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!