Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi alapjan dol el hogy egy...

Mi alapjan dol el hogy egy szakon ahool mondjuk 120 embert vehetnek max fel milyen aranyban legyenek az allamis es onkoltseges hallgatok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Az hogy mennyi államilag támogatott helyet kaptak.
2019. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es errol hol talalok informaciot?
2019. jún. 24. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Felvi.hu ott van a szakok mellett mindig egy oszloppal előrébb a táblázatban. Pl. 5<50 es akkor itt a max kapacitas 50 minimum 5 fő kell az elindításhoz.
2019. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen de ez az allamis es koltseges helyekre egyuttesen vonatkozik.ebbol honnan hogy dol el h mennyit vesznek fel allamira es mennyit koltsegesre
2019. jún. 24. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Első körben a jelentezők száma dönti el, de ha ez megvan, akkor nekik a pontszáma.

Pl. a 115. embernek 350 pontja van, így még 5 embert tudnának felvenni. Azonban ha mondjuk ezután 10 embernek 348 pontja van, akkor holtverseny alakul ki, túllépnék a keretszámot, ezért csak 115 főt vesznek fel és 350-nél húzzák meg a ponthatárt.

A maradék 5 helyet megpróbálják feltölteni önköltséges jelentkezőkkel. Ez megint vagy sikerül, vagy nem - a fent említett holtverseny itt is kialakulhat, és akkor még pótfelvételin is meghírdethetik a szakot.

2019. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A táblázatban külön van szedve az ONK (önköltséges) és ONA (államilag finanszírozott) képzések. Az ONA dönti el mennyi helyük van rá.
2019. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso milyen tablazatra gondolsz?Mert a felvin csak egyuttesen van megadva
2019. jún. 24. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Ez engem is érdekel már egy ideje. Mesterkepzesen van külön szedve az állami és költséges.

De alapon nem... Nem értem miért titkolják vagy nem tudom

2019. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Én jogra járok szoval csak az osztatlan mestereket néztem életemben, azon meg megírják kulon.

Ha rámész a szakokra ott meg kell jelennie. De biztosan van egy rendelet amiben megmondják mennyi lehet melyik egyetemeknek, mindjárt utananezek

2019. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem a felvi-t, tenyleg igy van megadva ahogy mondjatok, de eskü tavaly meg le vont bontva.
2019. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!