Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 308 ponttal államilag finanszí...

308 ponttal államilag finanszírozott vagy költséges?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy sajnos nem jelentkeztem a hagyományos eljárásban főiskolára, ezért pótfelvételin szeretnék az Óbudai Kandó Kálmán Villamosmérnöki szakra.

308 pontom van, nyelvvizsgával. Ahogy láttam a felvi-n, indulni fog mindkét formában. Vajon megérheti jelentkezni támogatott szakra vagy inkább biztosabbra menjek a költségessel? Az az egy jelentkezési hely nagyon kevésnek tűnik.



2019. júl. 25. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ha biztosra mennék és jelentkeznék költségesre, akkor ezzel a pontszámmal mennyire lehetnék biztos abban, hogy felvesznek?
2019. júl. 25. 13:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pótfelvételin 99%-ban csak önköltséges képzések indulnak. Így számolj. Amúgy a pótfelvételit meg sem hirdették még, milyen infód van neked??
2019. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pótfelvételin csak költségtérítésesre lehet jelentkezni.
2019. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pótfelvételis helyek még nincsenek meghirdetve, de csak önköltséges szakot lehet megjelölni.
2019. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt még nem tudhatod, hogy a potfelveteliben milyen képzéseket hirdetnek meg, mert az hétfőn derül majd ki.

Illetve csak ktg teritesesek vannak potfelvetelinél.

2019. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
308 pont amúgy elég.
2019. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
pótfelvételin az állami finanszírozás kb fehér holló kategória.
2019. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért az a 308 pont nem túl sok... tuti hogy villamosmérnök szeretnél lenni? Gondold át, mert nagyon kemény! Ismerek olyanokat, akik kevés ponttal is elvégeztek műszaki egyetemet (pl bátyám), de ez a kivétel!
2019. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezért villamosmérnök. Nagyon érdekel az irányzat, ez áll hozzám legközelebb.

Utánanéztem, félreolvastam a pótfelvételen meghírdetett szakot. Azok a sima ponthatárok voltak ált. eljárásban.

A másik kérdésem még mindig nyitott, hogy elég lehet e költségesre a pontom.

Köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 25. 14:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, de szerintem lehet elég. Ez egy pár évvel korábbi, itt költségtérítéses van mindenhol

[link]

2019. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!