Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvettek egyetemre, de már...

Felvettek egyetemre, de már nem változtathatok a besorolásomon?

Figyelt kérdés
Most kaptam az értesítőt hogy felvettek egyetemre, amit másodiknak jelöltem viszont így utólag belegondolva nem ide szeretnék menni (személyes okok miatt), tudom hogy későn dőlt ez már el de amint kiderült oda is megvan az elegendő pontszámom. Tehát azt írja hogy felvettek, csak ugye azt 3-nak jelöltem meg, ezt pedig másodiknak. Lesz e még lehetőség változtatni a besorolásomon hogy oda kerüljek?
2019. júl. 25. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha engedik akkor talán átjelentkezhetsz, már ha egy karon van:)
2019. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, azon már megvolt, még ponthirdetés előtt...
2019. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát más karra nem fogják engedni?
2019. júl. 25. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál volna bele előre. Beiratkozni nem fognak engedni máshova, max egy félév után próbálkozhatsz...
2019. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindennemű adatmódosítás határideje július 12. volt. Most már nem tudsz változtatni semmin, a második helyen megjelölt szakra iratkozhatsz be, ahová felvettek. Vagy elmész, beiratkozol és kikönyörgöd, hogy két félév után vegyenek át a másik szakra (sok értelme nincs), vagy nem iratkozol be és újra felvételizel. Nem, pótfelvételin nem jelentkezhetsz. Meg lehet próbálni a keresztféléves felvételit, de ott sokkal kevesebb képzés indul vagy beadhatod a jövő évi rendes felvételi eljárásra a jelentkezésedet.
2019. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Beiratkozás után kérheted az átjelentkezést karon belül, másik szakra.

Tanulmányi osztálynak írj mailt.

2019. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Milyen szakokat jelöltel meg? Meg akar jol is elsulhet... Én is utólag jobban jartam volna a másodikkal :D
2019. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!