SZTE nyelvtanulás?

Figyelt kérdés
Akár egy teljesen új nyelvet is lehet felvenni? Angolból c1es nyelvvizsgám van, német órám is volt, de az nem motivált, nem tetszett. Szeretnék még egy nyelvet az angol mellé, de németből nem haladtam, nem tetszett. Az SZTE-n van lehetőség egy olyan nyelvtanulására amiből semmi tudásom sincs jelenleg?

2019. júl. 25. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A legtöbb nyelvből teljesen nulláról is indítanak kurzust (én pl az oroszt kezdtem el úgy hogy előtte egy szót se beszéltem).
2019. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, lehet. Vannak kezdő kurzusok. Az IKI honlapján fent vannak a nyelvek, amit lehet választani, a Konfuciusz Intézetben pedig kínait is választhatsz kreditért vagy anélkül, de azt hiszem, hogy azt nem fogadják el kötelező nyelvi kurzusként (talán csak külön kérelemmel, talán egyáltalán nem).


[link]

2019. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!