Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EKE kolikba hány pont kell a...

EKE kolikba hány pont kell a bejutáshoz?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kerültem be tavaly a Leánykába, hogy 426 pontom volt (pontszámodra max 5 pontot adnak), 150km-re lakok Egertől(ez 3 pontot ért) és van egy testvérem(ez 1 pontot ért).
2019. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Szereted azt a kolit?
2019. júl. 26. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem nagyon tetszik, viszont ha van ismerősöd aki jönne oda ajánlani tudom hogy majd írj üzenetet hogy egy szobába akartok kerülni, mert inkább egy ismerőssel legyél, minthogy valaki random szobatársat kapsz.
2019. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom, hogy pofára megy. A HÖK-ösök megnéznek Facen, és ha tetszel nekik, felvesznek. Lányoknál ezt kirakott cicikkel és egyebekkel lehet elérni.

Én az egyetemről is menekülnék, egy redvatelep. Miért nem mentél máshova?

2019. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jókat hallottam az egyetemről és mindig pedagógus szerettem volna lenni,a város is tetszik.
2019. júl. 27. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a 4-esre, csak mióta megkapta az egyetemi rangot az iskola a főiskola után mindenki nyáladzik, hogy nem is rendes egyetem, és mindenkit próbálnak lebeszélni róla. Eger gyönyörű város, az iskola nagyon jó. :)
2019. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
#4 Vagyok. A várost én is szeretem, az egyetem elég színvonaltalan. Tanárira inkább az ELTE-re mentem volna.
2019. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Budapestet mindig utáltam és haza is nehezen tudtam volna jutni
2019. júl. 27. 15:18
 9/9 anonim válasza:
100%

Koliban nem tudok sajnos segíteni, mert albis voltam, de úgy érzem meg kell védenem szeretett egyetememet, mint friss diplomás.

Minőségi magas oktatás van, a tanárok zöme rugalmas, segítőkészek, a diákélet is nagyon jó, nem csak a kedd esti buli vannak, hanem más programok is.

2019. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!