Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan informatikai fősulit/egy...

Olyan informatikai fősulit/egyetemet keresek, ahol a bejutáshoz kevesebb mint 250 pont kellett tavaly?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ilyen mondani? Tudom, hogy nem ez alapján kéne választani, de mit csináljak ha az érettségi így sikerült, és jelenleg nem áll módomban javítani, tehát kérném, hogy a kérdésre válaszoljatok és ne javító érettségire küldjetek, köszönöm :)


Ui: Ismerem a felvi.hu-t, de ott nem találtam ezzel kapcsolatos információt. Nem találom, hogy utólag valahol még fel lenne tüntetve, hogy hova mennyi pont kellett :)


2012. jan. 31. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Kellemes böngészést!

2012. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Pécsen mérnök-infóra 210 kellett. De idén min. 240 a ponthatár, azért ennél ugye több van?
2012. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!