Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit jelent az, hogy alternatív...

Mit jelent az, hogy alternatív felvételi eljárás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sajnos nem értem el a 240 pontot az idei felvételin. Ez a jogszabályi minimum ponthatár ugye a felsőfokú szakképzésben. Az egyik megjelölt iskola ahova jelentkeztem írt nekem egy olyan e-mailt azzal a címmel hogy alternatív felvételi eljárás. Mit jelenthet ez? Fel fognak így is venni? Sajnos 1pont miatt nincsen meg a 240 pontom, önköltségesre jelentkeztem. Kezdjek bizakodni? Szerintetek?
2019. júl. 26. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
IBS és társai?
2019. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Te komolyan egyetemre akarsz járni úgy hogy fokszra nincs elég pontod? :D
2019. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Te meg úgy röhögsz ki mást, hogy egy rohadt rövidítést se tudsz leírni?
2019. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Foksz, az igen :D Igen kérdező, vannak olyan iskolák (általában magán, csak önköltségesek) akik kínálnak ilyen esélyt. Szerintem élj vele, "foksz" kapni diplomát :)
2019. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem egyetemre akarok járni hanem ez csak egy főiskola. Amúgy sem a főiskolai részére jelentkeztem hanem csak a felsőfokú szakképzés részére. Ez csak egy lehetőség hogy átvesznek hamár fizetek nekik :) Köszönöm a többi választ :)
2019. júl. 26. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!