Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Laptopról vagy a jegyzeteimből...

Laptopról vagy a jegyzeteimből tanuljak?

Figyelt kérdés
Mert ugye gépen pl simán ki tudom emelni a fontos szavakat színessel és tagolni is tudom az anyagot, hogy ne legyen annyira egybefüggő felsorolásnál vagy definícióknál. Persze ezt jegyzet írása közben is meg tudom tenni, csak nem viccelek, kb 10-15ször annyi időbe telne ezt mind leírni, és mellette semmi sem bizonyítja azt, hogy jegyzetből jobban megmarad a fejemben az anyag, mintha ugyanezt a fenti módszerrel tanultam volna. Ti hogyan csináljátok?
2019. júl. 27. 16:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak akik csakis kizárólag papirrol tudnak normálisan tanulni...En is ilyen vagyok.
2019. júl. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!