Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kérdésem hogy mi a véleménye...

A kérdésem hogy mi a véleményetek a kodolányi jános egyetem televíziós műsorkészítő szakról FOSZ-ba?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta hogy arra a szakra jelentkezzek.

2019. júl. 28. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Tudom általánosítás de én az egész Kodolányit szinvonaltalannak tartom.
2019. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1. TE melyik egyetemre jártál? Illetve van kozvezlen megalapozott tapasztalatod?
2019. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy választ szeretnék amibe osszefoglalva leirja valaki hogy milyen a kerdesembe szereplo szak es az egyetem
2019. júl. 28. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..


Ezen a szakon nem kedvelik azt, aki egy mondatot nem tud megfogalmazni...

2019. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oke de még mindig tapasztalat vagy véleményt várok.
2019. júl. 28. 15:34
 6/7 anonim válasza:
84%

[link]


Szerintem itt mindent megtalálsz! Fizetős, de ha ilyenre szánod magad, szinte tuti, hogy fizetni fogsz. Van tv-rádió stúdió, amit órán kívül is lehet használni. Azt hiszem a Miltonon nincs rádió, van egy picike videós szoba, ELTE-n ink elméleti képzés van, Metu-n horror az ár. Máté Kriszta is ott tanít (aki a filműn is).

2019. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Kodolányis vagyok, több közös órám van tévés fokszosokkal és sokukkal jóban vagyok. Szerintem jó a közösség, sokszor van külsős program amikor felvételt kell készíteni, forgatni stúdiózni mennek, más mint egy normál egyetemi szak. Azt mondják hogy jó ha van pár saját eszközöd, normális kamerás telefonod, és sokszor nincs memóriakártya a felvételekhez mert ellopják. Ennyit jegyeztem meg :)
2019. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!