Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanulási irányokat...

Bence961128 kérdése:

Milyen tanulási irányokat ajánlanátok hogyha imádom a videózást és a szerkesztést is?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lefoglal és jól kikapcsol a videózás egészen a felvételtől a szerkesztésig ( Adobe Premiere Pro, After effects ) és úgy gondolom érdemes lenne ebben az irányban tanulni.

Szte televíziós műsorkészítőt néztem ki magamnak, de FSZ képzés és arról hallani sok negatívumot is.

Szóval kérlek benneteket hogy osszátok meg velem az ötleteiteket/tapasztalaitokat ezzel kapcsolatban

Hálás köszönet



2019. jan. 13. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mozgókép alapszak, vágó szakirány


[link]

2019. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nézegettem, de ez a 800e/szemeszter borzasztó ár.

Valakinek esetleg tapasztalata ezen a terén? Mennyire nehéz elérni az államit?

Mindenesetre köszönöm, jó ötlet :)

2019. jan. 15. 13:57
 3/5 anonim válasza:
METUn is van televíziós műsorkészítő és ott 580.000ft félévente. Ezerszer korszerűbb és van vágó-operatőr specializálódási lehetőség is. Nekem ez az egyetem és ez a szak a cél csak más specializáció. 😊 Sok sikert!
2019. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél nagyon sokat fizetni, én azt ajánlom, jelentkezz kommédiára, majd pályázz meg Erasmusos ösztöndíjakat. Külföldön nagyon modern filmes egyetemek vannak például Angliában, Olaszban vagy Franciaországbn. Itthon csak nagy szerencsével lehet ilyen helyeken munkát kapni, mert akik ott dolgoznak, lehet 20 éve ezt csinálják, és a bevált emebreket minek akarnák lecserléni...Szóval szerintem kommunikáció-média BA, közben fél év Erasmus, utána külföldön MA. Magas a ponthatár, de költségesen max 200 körül lehet szerintem, azért 500+ rohadt sok egy szakért félévente, nem fog egy hamar megtérülni.
2019. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* filmes egyetem található, bocsi a fogalmazásért
2019. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!