Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék rendszergazda?...

Hogyan lehetnék rendszergazda? Esetleg menjek el egy okj-s képzésre vagy tanuljam ki magamnak itthon?

Figyelt kérdés

Először is nem vettek fel az egyetemre ahova szerettem volna menni és nem tom hogy most hogyan tovább.Gondolkoztam hogy megyek újraérettségizni egy v. két tantárgyból de nincs semmi kedvem újra neki ülni tanulni elég volt ez az 1 hónap amit végig tanultam.

Mitévő legyek?



2019. júl. 30. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el OKJ-ra és még az idén, mert jövőre teljesen átalakítják a rendszert, eltörlik és lehet, akkor már csak 5 év alatt szerezhetnéd meg a papírt....


Mellette meg képezd magad otthon.


Később újra felvételizhetsz, ha akarsz, de egyetemen úgyis csak elméletet és használhatatlan dolgokat tanulsz, a gyakorlatot majd az életben szerzed meg hozzá.

2019. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a választ.

Esetleg vmilyen javaslat hogy hol tegyem le az okj-s képzést?

2019. júl. 30. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Trefort szki jó suli, én oda jártam. Jó infos okj-kat tartanak.
2019. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!