Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állami finanszírozású félévek...

Állami finanszírozású félévek igazolása hogyan történik?

Figyelt kérdés

Van már egy diplomám, 3 éves képzés volt. Ennek 1. félévében önköltséges voltam (pótfelvételi), ami bele van pecsételve az indexembe.

Most tanulnék újra, de nagyon nem mindegy, hogy 6 vagy 7 állami félévem van.

Az indexben lévő bejegyzés elég igazolás, vagy a sulitól kell kérni?

Illetőleg kérdés, hogy melyik sulitól, hiszen ahol diplomáztam, az akkor a mostani iskola egyik kara volt, de jelenleg már másik intézményhez tartozik. Ilyenkor ki a "jogutód"?


2019. júl. 31. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A diplomát 2006 előtt vagy után szerezted? Mert ha 2006 után akkor nem kell igazolni a fir nyilvantartja. Ha 2006 előtt akkor szerintem az leckekonyvvel tudod igazolni.
2019. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést tényleg kell igazolás a 2006 előttrol. Szerintem először az eredeti sulit keresd meg mivel akkor még papíralapu nyilvantartas volt.
2019. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2006 előtti a diploma.


Csak "hangosan" gondolkodva az eredeti suli vajon az, amihez akkor tartozott, vagy az, ahol fizikailag is van (helye nem változott csak lényegében a neve és a besorolása).

Ez tényleg csak hangos gondolkodás, 1 hónap múlva úgyis itt a beiratkozás.


(és mi lenne olyan iskola esetében, ami mondjuk jogutód nélkül megszűnt azóta?)

2019. júl. 31. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!