Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék egy szakmát. Tanulni...

O.Szilvia kérdése:

Szeretnék egy szakmát. Tanulni akarok. Elvégeztem a 10 osztályt, de sajnos abba kellett hagynom az iskolát. Ha beiratkozók egy nappali tagozatú iskolába, az fizetős lenne?

Figyelt kérdés
Vagy 30 évesen már le késtem erről? Kérem aki tudja mi a teendő legyenszíves írja meg. Köszönöm.
2019. júl. 31. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nappali tagozatra a gimnazisták közé szerintem biztos nem mehesz 30 évesen. Esti tagozatra tudsz menni, ha 10 osztályod megvan, akkor 11.-be beiratkozol és vagy 2 év alatt vagy intenzív képzésen 1 év alatt megszerzed az érettségit. Az ilyen iskolákban vannak levelező képzések és néhány helyen távoktatás is, ha nem tudnál heti 2x bejárni.
2019. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jot nevettem hogy 30 evesen mennel nappalira kozepsuliba:DDDD nem picit neznenek szerintem a kisgyerekek melletted:DDD nem beszelve az agybajtol amit ott kapnal xd


De sok sikert amugy, engem most vettek fel egyetemre!

2019. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Felnőtt oktatás keretében, még van lehetőségem. Sikerült utána járnom a mai napon. Köszönöm hogy írtatok.
2019. júl. 31. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!