Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy számvitelen mik a...

Pénzügy számvitelen mik a szórós tantárgyak 1. évben?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 19:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Felvettek Corvinusra, de már most nagyon parázok...
2019. aug. 1. 19:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha nem megy akkor újra próbálod. Amúgy általában a matek okoz gondot, meg esetleg a mikro. De nem kell túlparázni az eész egyetemet.
2019. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, most kicsit “túl nagy falatnak” tűnik az egész.
2019. aug. 1. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tévképzet, hogy az egyetem annyira nehéz. Ezt általában azok hajtogatják, akik buliznak meg dolgoznak és nem tanulnak, csak az utolsó pillanatban. Persze, sokkal nehezebb, mint a gimi, de ha beleteyzel energiát, simán meglesz.
2019. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a statisztika és a számvitel alapjai voltak szóró tárgyak. De informatikából is sokan buktak.
2019. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Utolso,te hol tanulsz?
2019. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérvári Corvinus
2019. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a BGE-re járok és harmadéves vagyok ugyanezen a szakon. A mikro- és makroökonómiát nem tartanám annyira nehéznek, persze voltak akik elcsúsztak de kis tanulással simán hozható. Ott van a számvitel alapjai és a pénzügyi számvitel 1. Na ez utóbbiból rengetegen csúsztak, az első féléves számvitelhez képest jóval nehezebb volt. Itt már idősorosan kell rendesen könyvelni, de több tanulással teljesíthető. Aztán ott vannak a gazdmatekok, amire azt mondom gyakorolj amennyit tudsz, ha tudod akkor ZHkig vedd elő hetente 3-4x 1-2 órára és gyakorolj, akkor nem ér meglepetés. Na meg a stat 1-2 de én azt gondolom az könnyebb a matektól valamivel. Ne higgy azoknak akik rémisztgetnek, ha kicsit odateszed magad legalább egy 2es 3asra meglesznek, persze nem az a cél de azért nem is olyan rossz ;)
2019. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!