Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE kínai szakán a nulláró...

Az ELTE kínai szakán a nulláról kezdik a nyelvet vagy esetleg van lehetőség valamivel magasabb csoportban tanulni?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy nem nyelvtanfolyam...stb.)
2019. aug. 4. 15:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azért kérdés ez számomra, mert szívesen mennék kínai szakra. Most angol szakos vagyok és mellette kínaiul tanulok, amiből remélhetőleg lesz is majd egy B2 nyelvvizsgám, ha minden jól megy. Viszont tudom, hogy a kínai szakon nem elvárás az előzetes nyelvismeret, viszont nem tudom, hogy ez azt jelenti, hogy nincs is lehetőség magasabb szinten kezdeni vagy pedig ettől még van rá mód. Jó lenne, mert érdekel a szak, a nyelven kívül nem tanultam semmit a kínai kultúráról, irodalomról, nyelvészetről stb. és igazából lennének ilyen jellegű ambícióim, viszont úgy nem biztos, hogy megérné, ha az elejéről kellene kezdenem. Akkor lehet, hogy jobb lenne szimplán továbbtanulni a jelenlegi szakomon és mellette ugyanúgy tanulni a kínait, és később a kettőt ötvözve tanulni.
2019. aug. 4. 15:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ELTE-n van lehetőség, legalábbis régen volt. Egy szintfelmérőt írsz a beíratkozási héten és onnantól mehetsz haladó csoportba.
2019. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!