Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pótfelvételivel vesznek...

Ha pótfelvételivel vesznek fel az óbudai egyetem rejtő sándor kar műszaki mérnök asszisztens szakára akkor van még esélyem menni gólyatáborba?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mire kihirdetik a ponthatárokat, már kezdődik a tábor.
2019. aug. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt
2019. aug. 6. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezért a szakért tuti, hogy nem fizetnek. Két felev árán megtudnal csinalni egy viz-gaz-futes szereloi OKJ-t es mar azzal is jóval előrébb vagy. Nem akarlak lelombozni,de ezzel a szakkal semmire se fogsz menni. ( mérnök vagyok) Elobb csinálnék meg két keresett OKJ-t,mint ezt a sz*rt. Szakmunkaval jelenleg 300 ezret siman megkeresel és meg csak nem is kell megszakadnod ertem
2019. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* érte
2019. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vodafonelive ***** válasza:

Valószínű nem fogsz tudni menni de nézz körbe az iskola honlapján hátha ki van írva, hogy mikor van/lesz.

#3 válaszoló.: van benne igazság, de ha utána BSc-re szeretne menni akkor egy picit megrövidítheti a képzési idejét és kb csak a szakos tantárgyakat kell tanulnia. Majd BSc-n meg becsúszik a matek és társai. :)

2019. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Aug 23-26 között lesz szolnokon, és 26-án lesz a ponthatár hirdetése. Nincs esély.


RKK-s hallgatóként mondom, hogy semmi értelme annak a szaknak. Nem azért, mert húkellaszakmunkás meg menjélvillanyszerelőnek.

2019. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!