Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit jelent a Selye János...

Mit jelent a Selye János Egyetem az hogy bizonyos szakainál, oda van írva a felvételi követelménynek az alábbi információ?

Figyelt kérdés

" A tanulmányi program felvételi követelménye, hogy a jelentkező felvételt nyerjen a program partnerintézményének a Budapesti Corvinus Egyetem azonos képzésébe is. "


Ez azt jelenti hogy itt is a magyar felvi.hu-n lévő pontszámítás zajlik? Tehát ha Mo-n nem vennének fel, mert nincs meg a pontom akkor az Szlovákiában is bukta lenne? - vagy ezt nem értem, mármint a mondatot szó szerint igen, de amit takar ,ami mögötte van azt nem...



2019. aug. 6. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
fELTEHETŐEN KÖZÖS KÉPZÉSRŐL VAN SZÓ
2019. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam ,de ha itt Magyarországon nincs meg a pontom, a Corvinus adott szakjára , akkor a Szlovákoknál sem kerülhetek be ugyan abba a képzésbe?
2019. aug. 6. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, ott sem.
2019. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Szlovákoknál"

Akarod írni: Szlovákiában.


(A Selye magyar egyetem, Szlovakiában, magyar diákokkal, tehát nem ugyanaz, és nem mindegy.)

2019. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Mivel közös képzés, így fontos, hogy mind a két egyetemre felvegyenek.

Ezek a közös képzések még újak, így a menete is néhol ködös a magyarországi partnerintézmények részéről. Valószínűleg nem ugyanúgy fogják mérlegelni a közös szakra jelentkezőket, mint azokat akik csak a Corvinusra mennek.

Ha idén már beadtad a jelentkezésed, akkor vélhetően a jövő héten fogsz postai úton választ kapni, ha eddig még nem érkezett. De ha nagyon türelmetlen vagy, akkor javaslom, hívd fel a magyarországi intézmény tanulmányi osztályát, és érdeklődd meg mi ennek a menete, a feltételei.

Ha most fogsz jelentkezni, és további kérdéseid vannak, akkor írj nyugodtan a segitunk@sjehok.org címre és szívesen válaszolok minden egyéb másra is.


Üdv

Egy Selyés

2019. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Iden meg nem adtam be a jelentkezest, majd jovore... meg nem tudom melyik szakra. Iden meg vegzek egy OKJ kepzest ,aminek 2020ban lesz vege, utana szeretnek Egyetemre menni!
2019. aug. 11. 15:59
 7/9 anonim válasza:

Javaslom, hogy gyere majd el februárban a nyíltnapra, ahol nem csak a Selyés, hanem a Corvinusos oktatókkal is tudsz beszélni.

Továbbá így még időben tudsz érdeklődni a jelentkezés és a honosítás folyamatáról.

2019. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmegyek! 2020- as év februárjának melyik napján várható a nyílt nap? Remélem nem esik egybe az OKJ vizsgámmal...
2019. aug. 22. 22:11
 9/9 anonim válasza:
Általában február 14-én szokott lenni. Persze ez még nincs kőbe vésve. Nézd az egyetem honlapját, ott úgyis fent lesz.
2019. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!