Nappalira vettek fel, de nincs pénzem inkább dolgozzak?

Figyelt kérdés
Szóval nappali képzésre vettek fel, diákhitelen gondolkodok hogy felvegyek, de azt leghamarabb szeptemberben kapnám meg. Itthonról nem tudnak anyagilag támogatni. Dolgoztam nyáron, de az a pénz nem lesz elég. Kolit megpályáztam de nem valószínű hogy kapok. Albérletet találtam viszonylag kedvező áron rezsivel együtt 42 ezer. De most azon gondolkodom hogy átjelentkeznék levelező szakra és keresnék munkát inkább. Tanácsot szeretnék kérni mi lenne a legjobb megoldás.

2019. aug. 6. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Részmunkaidős munkahely keresése esetleg éjszakai műszakba dolgozni, bár függ, hogy min vagy, mert egy pl. egy orvosin ez nem nagyon megoldható.
2019. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
diakhitelt leghamarabb oktoberben kapod meg a szeptemberivel egyutt. van meg hatra a nyarbol... kauciot ossze lehet szedni
2019. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!